Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminu ósmoklasisty (na podstawie Załącznika 17 do Informacji o sposobie...)

• Na egzamin należy przyjść we własnej maseczce –będzie można ją zdjąć wyłącznie w sali egzaminacyjnej w trakcie pisania egzaminu.
  • Nie wolno wnosić na teren szkoły żadnych zbędnych rzeczy –np. telefonów komórkowych, maskotek itp.
  • Na egzamin należy przynieść:
  • własne przybory piśmiennicze (długopis z czarnym tuszem lub pióro z czarnym atramentem, na egzamin z matematyki -także linijkę),
  • małą butelkę wody.
  • Na terenie szkoły należy zachować odstęp 1,5 metra od drugiej osoby, a przed szkołą unikać gromadzenia się w większych grupach.

Harmonogram nauczania hybrydowego

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy o terminarzu dla nauczania hybrydowego w dniach 17-28 maja br.:

NAUCZANIE HYBRYDOWE DLA KLAS IV-VIII
(50% stacjonarnie - nauka uczniów w szkole, 50% zdalnie - nauka uczniów z domu)

W szkole: 17- 19 maja kl. VII i VIII,           zdalnie 20, 21, 24 i 28 maja 2021r.

W szkole: 20, 21, 24 i 28 maja kl. IV i VI,    zdalnie: 17- 19 maja 2021r.

KLASY I-III STACJONARNIE  (W SZKOLE)

W dniach  25 - 26 - 27 maja – egzamin ósmoklasisty nie ma zajęć dydaktycznych

Od 31 maja zajęcia dydaktyczno – wychowawcze zgodnie z planem lekcyjnym dla wszystkich klas.

Data dodania: 2021-05-19 13:42:40
Data edycji: 2021-05-19 13:45:06