”Narnia w pudełku”

W październiku uczniowie klasy V na lekcjach języka polskiego zrealizowali projekt pt.”Narnia w pudełku”. Najpierw dzieci omówiły obowiązkową lekturę „ Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa” C.S.Lewisa. Następnie uczniowie obejrzeli film na podstawie książki w reżyserii Andrewa Adamsona. Na koniec wykonali tę mroźną krainę w tekturowych pudełkach. W środku kartonowych szaf znalazło się prawie całe królestwo Narnii. Śnieg wykonany był z waty, postacie z plastikowych figurek, a futra specjalnie przygotowane i umieszczone na mini wieszakach. Wszystko posypane było sztucznym śniegiem. Zawartość pudełek wykonana była z wielką starannością, wszyscy wykazali się oryginalnymi pomysłami i sprawnością manualną.

Data dodania: 2023-11-05 17:04:05
Data edycji: 2023-11-05 17:05:27