Dzień Pluszowego Misia.

W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia 27 listopada 2023 roku  przedszkolaki uczestniczyły  we wspólnej misiowej zabawie. Dzieci  w tym dniu przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi ulubieńcami – misiami.
Tego dnia zorganizowano  dla dzieci wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia swojego pluszowego misia i poznania jego historii oraz przypomniane zostały misie znane i lubiane z bajek i filmów. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawach i tańcach razem ze swoimi misiami przy piosenkach "Jadą, jadą misie", "Ten misiaczek” oraz wykonywały misiowe karty pracy. Dzieci w tym dniu świetnie się bawiły i były bardzo zadowolone z obchodów Dnia Pluszowego Misia. Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal, dyplom oraz słodki upominek w kształcie misia. Zwieńczeniem tego wydarzenia były pamiątkowe zdjęcia w misiowej fotobudce.
Data dodania: 2023-12-02 17:40:14
Data edycji: 2023-12-02 17:40:50