Wycieczka do Siedlec

W dniu 07.11.2022 r. poniedziałek przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Siedlec.
Pierwszym punktem była sala zabaw „Madar”. Dwie godziny wspaniałej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach, w basenie z kolorowymi piłkami, oczywiście z przerwą na posiłek, minęły bardzo szybko. Każdy przedszkolak znalazł tam coś dla siebie.
Nastepnym punktem wycieczki było przybliżenie histori Pomnika Niepodległosci. Młodzież z siedleckiej jednostki 7 – 7 HP zorganizowała nam lekcję patriotyzmu dla uczczenia 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Następnie udaliśmy się na Koncert Młodego Patrioty. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w koncercie i w wesołych nastrojach z bagażem nowych wrażeń oraz doświadczeń wróciły do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana. Już planujemy następne……….

Data dodania: 2022-11-12 13:30:03
Data edycji: 2022-11-12 13:31:34