Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Historia sportu w szkole w Hołubli

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli regularnie występuje w imprezach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach, Ludowe Zespoły Sportowe, gminę Paprotnia. Zawodnicy z naszej szkoły chętnie występują w rozgrywkach gminnych i wewnątrzszkolnych organizowanych przez pana Macieja Tomaszewskiego. Wszystkie dzieci w naszej szkole prócz rywalizacji sportowej, podnoszą i rozwijają swoje umiejętności sportowe na zajęciach pozalekcyjnych.

W roku szkolnym 2008/2009 Drużyna prowadzona przez pana Mirosława Łukasiewicza osiągnęła wysokie wyniki w dyscyplinie tenis stołowy:

  • Trzy pierwsze miejsca indywidualnie w kat. Dziewcząt w Turnieju Tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Paprotnia.
  • Trzy pierwsze miejsca indywidualnie w kat. Chłopców w Turnieju Tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Paprotnia.
  • III miejsce w punktacji drużynowej „Szukamy Talentów w Tenisie Stołowym”
  • III miejsce w kat. Szkół Podstawowych w Otwartych Powiatowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS.
  • IV miejsce w Regionalnych Mistrzostwach Wiejskich Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

Najlepsi sportowcy w tym czasie w Szkole Podstawowej w Hołubli:

  • ELWIRA KISIELIŃSKA
  • KATARZYNA SZKOPEK
  • MILENA JEDYNAK
  • MAREK JEDYNAK

 

Szkoła Podstawowa w Hołubli od roku 2012 rywalizuje w następujących dyscyplinach tenis stołowy, mini piłka nożna, unihokej, mini koszykówka, ringo:

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Szóstkach Piłkarskich Dziewcząt rok szkolny 2012/2013 trzecie miejsce.
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Szóstkach Piłkarskich Chłopców” w roku szkolnym 2012/2013 trzecie miejsce.
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym  2013/2014 trzecie 
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym  2014/2015 trzecie 
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt rok szkolny 2015/2016 trzecie 
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt rok szkolny 2016/2017 trzecie  
  • „Mała Piłkarska Kadra Chłopców” LZS – piąte miejsce w regionie rok szkolny 2014/2015.
  • Czwarta Ogólnopolska E-Spartakiada Dzieci i Młodzieży Edycja Zimowa pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu Polski Sport 2024 – rok szkolny 2014/2015, Bareja Bartłomiej pierwsze miejsce.

Największe wyniki osiągamy w dyscyplinie tenis stołowy, gdzie w roku szkolnym 2018/2019 zdobywamy Mistrzostwo Powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju rozgranym w Szkole Podstawowej w Skórcu, a następnie Mistrzostwo Regionu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju rozegranym na obiektach OSiR Siedlce. W wielkim finale Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dzieci rozegranym w miejscowości Jeżewo w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Grubby zdobywamy wysokie szóste miejsce.

Reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hołubli:

  1. Nasiłowski Łukasz (klasa szósta)
  2. Jakub Kryński (klasa piąta)
  3. Radosław Bojar (klasa piąta)

W roku szkolnym 2019/2020 drużyna w tenisa stołowego w składzie:

  • Radosław Bojar (klasa szósta)
  • Jakub Kryński (klasa szósta)
  • Jakub Ogrodniczuk (klasa szósta)

Finał Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym zajmuje pierwsze miejsce i broni tytuł mistrzowski z poprzedniego roku. W momencie kiedy szykujemy formę na zawody regionalne, 23 marca 2020 roku sport w całej Polsce z powodu pandemii zostaje zamknięty.

 

Ważniejsze w historii wyniki Drużynowe SP Hołubla w tenisa stołowego:

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM –  rok szkolny 2017/2018.

Drużynowo SP Hołubla drugie miejsce w powiecie.

Kadra SP Hołubla:

ŁUKASZ NASIŁOWSKI ANITA ZBIEĆ PATRYK WAWRZYSZCZUK RAFAŁ WYROZĘBSKI MILENA OGRODNICZUK ILONA IWAŃSKA KRYŃSKI JAKUB BOJAR RADEK DYLEWSKA ALEKSANDRA OSITEK DAMIAN KOSIERADZKI PATRYK GRZESIUŁA PAWEŁ

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 – rok szkolny 2017/2018

Dziewczyny II MIEJSCE W TURNIEJU AWANS NA ZAWODY REJONOWE

Chłopcy II MIEJSCE W TURNIEJU AWANS NA ZAWODY REJONOWE

KADRA SP Hołubla:

KISIELIŃSKI PATRYK, BOJAR RADEK, OLĘDZKI KAROL, WAWRZYSZCZUK PATRYK, KRYŃSKI JAKUB, NASIŁOWSKI ŁUKASZ, ZBIEĆ ANITA, OGRODNICZUK MILENA.

 

OTWARTE POWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W TENISIE STOŁOWYM.

- Rok szkolny 2017/2018

drugie MIEJSCE W POWIECIE DZIEWCZYNY I CHLOPCY 2005 I MŁODSI

trzecie MIEJSCE W POWIECIE CHŁOPCY 2004

Kadra:

ŁUKASZ NASIŁOWSKI ANITA ZBIEĆ PATRYK WAWRZYSZCZUK RAFAŁ WYROZĘBSKI MILENA OGRODNICZUK ILONA IWAŃSKA KRYŃSKI JAKUB BOJAR RADEK DYLEWSKA ALEKSANDRA OSITEK DAMIAN OGRODNICZUK JAKUB GRZESIUŁA PAWEŁ

 

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM –  rok szkolny 2018/2019

Drużynowo SP HOŁUBLA trzecie miejsce w powiecie.

Kadra SP Hołubla:

BOJAR RADOSŁAW, KRYŃSKI JAKUB, NASIŁOWSKI ŁUKASZ, BRYŃCZAK WIKTORIA, GRZESIUŁA MARCIN, BRYŃCZAK JAKUB, IWAŃSKI KACPER, DYLEWSKA ALEKSANDRA, OGRODNICZUK JAKUB, ZBIEĆ ANITA, SKAŃSKI KAROL, RYTEL ŁUKASZ, ŁĘCZYCKA ALEKSANDRA, BRYŃCZAK ANTEK, OKNIŃSKA GABBRIELA.

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZS/LZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - pierwsze miejsce awans do regionu.

- rok szkolny 2018/2019

Kadra: Łukasz Nasiłowski, Jakub Kryński, Bojar Radek

SP HOŁUBLA – SP SKÓRZEC 3:0

SP HOŁUBLA – SP DĄBRÓWKA STANY 3:0

SP HOŁUBLA – SP KOTUŃ 3:0

SP HOŁUBLA – SP MORDY 3:1

Finał : SP HOŁUBLA – SP GRALA 3:1

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZS / LZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Rok szkolny - 2019/2020

Trzecie miejsce w turnieju Chłopcy rocznik 2003 - 2005

Kadra: (SP Hołubla) Wawrzyszczuk Patryk, Wyrozębski Rafał

 

MIĘDZYWPOIWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIERZY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - pierwsze miejsce awans na Mazowsze.

SP HOŁUBLA – SP 12 SIEDLCE 3:0

SP HOŁUBLA – SP KOPCIE 3:0

SP HOŁUBLA – SP HADYNÓW 3:0

SP HOŁUBLA – SP WOJNÓW 3:0

SP HOŁUBLA – SP GRALA 3:1

Finał:

SP HOŁUBLA – SP TRÓJKA ŁOCHÓW 3:1

 

Kadra SP Hołubla:

BOJAR RADOSŁAW, KRYŃSKI JAKUB, NASIŁOWSKI ŁUKASZ

 

XXI MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

- rok szkolny 2018/2019

7 maja 2019    Jeżewo  VI miejsce na Mazowszu

SP HOŁUBLA – SP NADARZYN 1:3

SP HOŁUBLA – SP AMELIN 3:0

SP HOŁUBLA – SP GOSTYNIN 3:0

SZKOŁA PODSTAWOWA PUNKTY       MIEJSCE W GRUPIE A

SP NADARZYN       6          I awans

SP HOŁUBLA          4          II awans

SP AMELIN              2         III

SP GOSTYNIN         0          IV

SP HOŁUBLA – SP GRODZISK MAZOWIECKI 1:3

SP HOŁUBLA – SP JEŻEWO  3:0

SP HOŁUBLA – SP SIEDLIN  1:3

KADRA:  SP HOŁUBLA ( Nasiłowski Łukasz, Bojar Radek, Kryński Jakub)

 

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM

- rok szkolny 2019/2020

Drużynowo SP HOŁUBLA III miejsce w powiecie

Kadra:

Bojar Radosław, Kryński Jakub, Nasiłowski Łukasz, Bryńczak Wiktoria, Grzesiuła Marcin, Bryńczak Jakub, Iwański Kacper, Dylewska Aleksandra, Ogrodniczuk Jakub, Zbieć Anita, Rytel Łukasz, Łęczycka Aleksandra, Gałecki Jan, Wawrzyszczuk Patryk, Wyrozębski Rafał, Ogrodniczuk Milena, Protasiuk Alicja.

 

52 MAZOWIECKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO eliminacje powiatowe

- rok szkolny 2019/2020

Drużynowo SP Hołubla:  III miejsce w powiecie

Kadra SP Hołubla:

WAWRZYSZCZUK PATRYK WYROZĘBSKI RAFAŁ ZBIEĆ ANITA DYLEWSKA ALEKSNADRA ALCJIA PROTASIUK OLA ŁĘCZYCKA KRZYŚ RYTEL BRYŃCZAK JAKUB GAŁECKI JAN IWAŃSKI KACPER KONRAD MAGIERA NASIŁOWSKI ŁUKASZ OGRODNICZUK JAKUB RYTEL ŁUKASZ KRYŃSKI JAKUB GRZESIUŁA MARCIN

 

Indywidualne ważniejsze wyniki zawodników SP Hołubla w tenisa stołowego:

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM

–  rok szkolny 2017/2018

  • Nasiłowski Łukasz I miejsce w turnieju
  • Kryński Jakub II miejsce w turnieju

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM – rok szkolny 2017/2018

  • ŁUKASZ NASIŁOWSKI I MIEJCE
  • KRYŃSKI JAKUB III MIESJCE
  • RAFAŁ WYROZĘBSKI IV MIEJSCE
  • DYLEWSKA ALEKSANDRA IV MIEJSCE

OTWARTE POWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W TENISIE STOŁOWYM

- Rok szkolny 2017/2018

  • BOJAR RADEK I MIEJSCE
  • NASIŁOWSKI ŁUKASZ I MIEJSCE
  • OLĘDZKI KAROL II MIEJSCE
  • KRYŃSKI JAKUB III MIEJSCE
  • DYLEWSKA ALEKSANDRA II MIEJSCE
  • IWAŃSKA ILONA III MIEJSCE
  • WIKTORIA BRYŃCZAK III MIEJSCE
  • KISIELIŃSKI PATRYK III MIEJSCE
  • ZBIEĆ ANITA IV MIEJSCE
  • RYTEL ŁUKASZ IV MIEJSCE

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM –  rok szkolny 2018/2019

  • ŁUKASZ NASIŁOWSKI I MIEJCE
  • BOJAR RADEK I MIEJSCE
  • WIKTORIA BRYŃCZAK I MEJSCE
  • KRYŃSKI JAKUB II MIESJCE
  • RAFAŁ WYROZĘBSKI IV MIEJSCE

 

OTWARTY REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – „SZUKAMY TALENTÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM W ŚRODOWISKU WIEJSKIM

- rok szkolny 2019/2020

  • BOJAR RADEK I MIEJSCE
  • KRYŃSKI JAKUB II MIESJCE
  • ŁUKASZ NASIŁOWSKI II MIEJCE
  • WIKTORIA BRYŃCZAK III MEJSCE
  • WAWRZYSZCUK PATRYK III MIEJSCE
  • OGRODNICZUK MILENA III Miejsce
  • RAFAŁ WYROZĘBSKI IV MIEJSCE

 

GRAND PRIX Mazowiecki TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

– rok szkolny 2019/2020

  • BOJAR RADEK I MIEJSCE
  • ŁUKASZ NASIŁOWSKI II MIEJCE
  • KRYŃSKI JAKUB II MIESJCE
  • DYLEWSKA ALEKSANDRA III MIEJSCE

 

52 MAZOWIECKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (eliminacje powiatowe)

 – rok szkolny 2019/2020

  • KRYŃSKI JAKUB I MIEJSCE
  • NASIŁOWSKI ŁUKASZ I MIEJSCE
  • DYLEWSKA ALEKSNADRA III MIEJSCE
  • IWAŃSKI KACPER IV MIEJSCE

 

 

Data dodania: 2021-10-08 14:15:03
Data edycji: 2021-10-08 14:19:16
Ilość wyświetleń: 72

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej