
W środę 24.06.2026r. nasze przedszkolaki wybrały się na letni piknik. Słoneczna pogoda, ciepłe promienie słońca, lekki wiaterek to był idealny dzień na wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci spędziły wspaniały czas, było mnóstwo radości, wspaniałych rozmów i zabaw oraz nie zabrakło pysznych smakołyków i letnich przekąsek. Takie chwile są bezcenne i na długo pozostaną w sercach naszych przedszkolaków.











08-107 Paprotnia
ul. Unitów Podlaskich 35