Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Aparat fotograficzny Sony ZV-1

LISTOPAD

W środę 16 listopada w ramach koła z języka angielskiego klasa VI zapoznała się ze słownictwem fotograficznym, zwrotami i wyrażeniami potrzebnymi do opisu fotografii. Uczniowie dzięki aparatowi Sony ZV-1 zakupionemu z programu #LaboratoraPrzyszlości, podzieleni na grupy,  wykonywali zdjęcia i je opisywali.

 

PAŹDZIERNIK

 #laboratoriaprzyszłości: Wycieczka szkolna to doskonała okazja na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego. 21 października 2022 została zorganizowana wycieczka do Kazimierza Dolnego z programu Poznaj Polskę dla uczniów klas: I, II, III , IV. Dzień obfitował w przeróżne atrakcje, pogoda dopisywała i humory również. Wycieczka była bardzo pouczająca i ciekawa, aż żal było odjeżdżać. Wspomnienia, z całą pewnością, na długo zostaną w pamięci wszystkich uczestników wycieczki- a pamiątką niech będą zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym Sony ZV-1, do których obejrzenia zapraszamy.

https://liblink.pl/RYyuIOXzE3

 

#Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnia zajęcia, rozwija zainteresowania, umiejętności, a przede wszystkim kompetencje przyszłości. #Laboratoria Przyszłości zawitały również do Naszej szkoły i dla każdego otwierają nowe możliwości rozwoju, poszerzają horyzonty. Pani Martyna Mikołajczuk i p. Agnieszka Skorupka-Żebrowska włączając się w obchody Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji, również skorzystały z programu #Laboratoria Przyszłości. Zdjęcia z przeprowadzonych działań zostały wykonane aparatem fotograficznym Sony ZV-1- wchodzącym w skład niniejszego programu.
#laboratoriaprzyszłości:https://liblink.pl/JAcKkGtn8B

 

To nie koniec Naszych przygód z aparatem Sony ZV-1, wykorzystujemy każdą okazję na udany kadr czy film. Chcemy uwiecznić wydarzenia z życia szkoły, uchwycić wyjątkowe chwile, podarować innym wspomnienia w postaci fotorelacji. A tak świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej(zdjęcia i film powstały przy użyciu aparatu Sony ZV-1):

#laboratoriaprzyszłości:https://liblink.pl/HHWrqIyNai

Data dodania: 2022-10-19 07:48:55
Data edycji: 2022-11-21 18:36:13
Ilość wyświetleń: 595

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej