Wydarzenia i akcje

10 października – Dzień zdrowia psychicznego

Na korytarzu naszej szkoły na gazetce wszyscy zainteresowani mogli przeczytać ciekawe informacje dotyczące dbania o swoją kondycję psychiczną i zasad, którymi należy się kierować aby funkcjonować prawidłowo.

Rada szkoleniowa dotycząca zjawiska  hejtu wśród grup rówieśniczych

23-27 października -Tydzień uczniowskiej supermocy

W dniach 23-27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY.   Celem projektu było zapoznanie z zagadnieniem zarządzania czasem i dobrej organizacji swojego dnia. Dzięki udziałowi w Tygodniu Uczniowskiej Supermocy dzieci poznały własne moce, nauczyły się jak panować nad czasopożeraczami.

14-24 listopada – Obchody światowego Dnia życzliwości i Pozdrowień

W ramach Dnia Życzliwości zaplanowane są działania, które mają na celu rozbudzenie wzajemnego szacunku i empatii na drugiego człowieka. Uczymy naszych podopiecznych prawidłowego reagowania w sytuacjach trudnych i poczucia, że dobro czynione w kierunku osób, które tego potrzebują zawsze wraca. Zapraszam do śledzenia fotorelacji.

Data dodania: 2023-11-19 09:40:46
Data edycji: 2023-11-21 06:19:47