WF z Klasą

W II edycji programu "WF z klasą" 4000 nauczycieli WF prowadzi łącznie ponad 1100 blogów, na których na bieżąco relacjonują to, co ciekawego w ramach programu dzieje się w ich szkołach. Blogi nie służą wyłącznie sprawozdawaniu ze zrealizowanych zadań programowych, ale są przede wszystkim nowoczesną platformą wymiany dobrych praktyk i przestrzenią do wirtualnych spotkań. Nauczyciele za pośrednictwem blogów dzielą się sportowymi sukcesami uczniów, a także swoimi pomysłami na udany WF, ale też nawiązują kontakty i czerpią inspiracje z działań pozostałych uczestników programu.

W ostatnim czasie , w związku z programem"WF z klasą" odbyły się w naszej szkole obrady Sportowego Okrągłego Stołu, gdzie radziliśmy na temat sytuacji sportu w naszej szkole.
Zachęcamy do wejścia na naszą stronę z blogiem sportowym :)
adres bloga :  blogiceo.nq.pl/spholubla/

Koordynatorem jest pan Maciej Tomaszewski