Życzenia dla Babci i Dziadka

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie

Z okazji Waszego święta, składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia, pogody ducha i radości na każdy dzień oraz otoczenia, które będzie dla Was przyjazne, inspirujące, bezpieczne i komfortowe.

Życzą:  Pan Dyrektor ZS-P w Hołubli, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz uczniowie

W czwartek, 11 stycznia, w ZS-P w Hołubli odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Udział w niej wzięły klasy 1, 2 i 3, które nagrały dla swoich Dziadków film na wspólne świętowanie, by podziękować im za wszystko, co dla nich robią oraz pokazać, jak mocno wnuczki i wnukowie ich kochają. Uczniowie przygotowali dla nich różnorodny program artystyczny, pełen wesołego nastroju i emocji, zwany jako Szkolna Telewizja.

Na początku uczniowie klasy 1 powitali gości i przedstawili program uroczystości, w którym głównym punktem był wybór Babci i Dziadka Roku. Następnie uczniowie zaprezentowali teleturniej wiedzy o Dziadkach i zadawali uczestnikom ciekawe pytania dotyczące pracy, ulubionego śniadania dziadka, kto najpiękniejsze bajki do snu układa? Okazało się, że zaszczytny tytuł zdobyła każda Babcia- bo każda Babcia jest po prostu odlotowa i każdy Dziadek- bo każdy Dziadek bez wątpienia jest najwspanialszy!

Po kolejnych pytaniach w teleturnieju, nadszedł czas na pokaz talentów- część muzyczną i taneczną. Uczniowie klasy 1 i 3 zaśpiewali kilka piosenek dedykowanych Babciom i Dziadkom, takich jak „Babcia to nasz skarb”, „Mój przyjaciel dziadek”. Uczniowie z klasy 2 wykonali układ taneczny do piosenki „Twist dla Babci i Dziadka”.  Na koniec wszyscy zaśpiewali „Sto lat”.

Akademia była niezapomnianym przeżyciem. Wnuczki i wnukowie, w tym właściwym dniu obdarują Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami, upominkami. Zaś film, który powstał z okazji Dnia Babci i Dziadka, to nie tylko prezent dla  kochanych Babć i Dziadków, jest to także piękna pamiątka dla wszystkich uczestników i tych, którzy przyczynili się do realizacji tej akademii. To film, który można oglądać w każdej chwili, kiedy zatęsknimy za babcią i dziadkiem, wnuczką, wnuczkiem, albo kiedy chcemy sobie powspominać….

Data dodania: 2024-01-18 16:03:09
Data edycji: 2024-01-18 16:06:00