Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023r. to kolejny ważny dzień w historii naszej szkolnej społeczności – tego dnia  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 oraz pożegnanie klasy ósmej. Akademię poprowadziła wychowawczyni najstarszej klasy p. Aneta Malewicka. W tym roku naszą szkołę ukończyło 12 uczniów klasy VIII. Podczas uroczystości ósmoklasiści ślubowali godnie nosić imię absolwenta Szkoły Podstawowej w Hołubli oraz wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności. Odbył się również ceremoniał uroczystego przekazania pocztu flagowego. Następnie miał miejsce najważniejszy moment dla uczniów –  wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz ukończenia szkoły, nagród, stypendiów i dyplomów. Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy ósmej, a w niej na podziękowania dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły, za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość oraz wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego etapu. Nie obyło się bez łez wzruszeń oraz chwil pełnych uniesień.

Po uroczystości uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami udali się do sal w celu odebrania świadectw promocyjnych.  Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców absolwentów.

Data dodania: 2023-06-25 19:39:13
Data edycji: 2023-06-26 14:26:32