Wyniki konkursu InstaLogik

Dobiegła końca V edycja ogólnopolskiego konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2023/2024.  Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych całego kraju. Uczniowie rywalizowali w trzech etapach.
Oto wyniki naszych uczniów:
Bartosz Sawicki kl.V- LAURAT I MIEJSCA na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 SP, najlepszy wynik w powiecie siedleckim
Monika Chodowiec kl.V- FINALISTA na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 SP, drugi wynik w gminie Paprotnia
Jakub Chodowiec kl. 6- FINALISTA na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6 SP, drugi wynik w powiecie siedleckim.
W konkursie z naszej szkoły startowało 11 uczniów. Jeszcze raz zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy  i liczymy na ponowny udział w przyszłym roku!

Data dodania: 2024-03-24 19:38:11
Data edycji: 2024-03-24 19:54:17