Wycieczka Szkolna do Warszawy - 12 Grudnia 2023 r.

Dnia 12 grudnia, uczniowie klas od 1 do 3 mieli okazję odwiedzić stolicę naszego kraju - Warszawę. W programie wycieczki znalazły się dwa niezwykle interesujące punkty: Teatr Kamienica oraz Sala Zabaw Smart Kids Planet z warsztatami Eko Świeczki.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Teatrze Kamienica, gdzie uczniowie mieli okazję obejrzeć spektakl pt. Kreska i Kropka na tropie Świętego Mikołaja. Spektakl opowiadał o dwóch przyjaciółkach, Kresce i Kropce, które przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Obie bohaterki chciały, aby święta były wyjątkowe, dlatego wkładały w przygotowania całe swoje serce. Niestety, nie wszystko szło po ich myśli...Spektakl był bardzo zabawny i pouczający, aktorzy nawiązywali interakcje z widzami. Dzieci mogły się dowiedzieć, że to nie prezenty, a czas spędzony z bliskimi jest prawdziwą istotą Świąt Bożego Narodzenia.
Prawdziwym przeżyciem była wizyta w Sali Zabaw Smart Kids Planet. To miejsce, gdzie fantazja nie zna granic. Uczniowie wchodzili w role, ucząc się współpracy i spędzając czas na mądrej zabawie. Dużą popularnością wśród uczniów cieszyła się Strefa Mądrych Zakupów z Biedronką, gdzie mogli praktykować umiejętności związane z zakupami. Następnie wszyscy wzięli udział w warsztatach Eko Świeczki. Warsztaty te były nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do nauczenia się, jak tworzyć ekologiczne świeczki.
Podsumowując- wycieczka do Warszawy była niezapomnianym doświadczeniem dla uczniów z ZS-P w Hołubli. Mieli okazję zobaczyć pięknie ubraną na święta Warszawę, z wystrojonymi w światełka drzewkami, co dodało magii temu wyjazdowi. Wycieczka była udana i na pewno zostanie na długo w pamięci uczniów. Czekamy na kolejne takie wyjazdy!

Data dodania: 2023-12-18 09:28:36
Data edycji: 2023-12-18 09:29:30