Wycieczka mikołajkowa do Warszawy uczniów klas I-IV

8 grudnia 2022 r. uczniowie klas 1-5 wyruszyli na wycieczkę mikołajkową do Warszawy. Pierwszym punktem była wizyta w Be Happy Muzeum. Wszyscy z wielkim entuzjazmem i fascynacją zainteresowali się i robili zdjęcia przy fantastycznych kształtach, kolorowych tłach i niepowtarzalnej scenerii, dali się porwać przygodzie....Następnie udaliśmy się na spacer po Starym Mieście- zobaczyliśmy Pomnik Syrenki i choinkę na Placu Zamkowym. Po zjedzeniu ciepłego posiłku- kolejnym celem wycieczki były warsztaty zdobienia pierniczków w Pijalni Czekolady WEDEL. Tu, zostaliśmy poczęstowani gorącą czekoladą, dowiedzieliśmy się jak powstaje czekolada, no i ozdobiliśmy aromatyczne pierniczki. Ostatnim punktem wycieczki było dotarcie do nowoczesnego Muzeum Iluzji- Magic Mind Museum. Niezwykły świat pozorów, sekretów iluzji, magii....
Wszyscy uczestnicy wrócili do domów zadowoleni i pełni niesamowitych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2022-12-20 08:11:39
Data edycji: 2022-12-20 08:13:23