Wycieczka -Kulinarne Poddasze

14 czerwca odbyła się wycieczka do Siedlec dla klas IV-VII. W Kulinarnym Poddaszu uczniowie udali się w podróż przez krainę smaków, poznając kulinarne specjały regionalne. Zatrzymując się nad morzem przygotowali gofry i orzeźwiające koktajle. Natomiast podczas przystanku w górach przyrządzili Karpaty w słoiku, które zabrali ze sobą do domu. Na warsztatach nie zabrakło również zabawy sensorycznej, polegającej na wykonaniu kreatywnej bransoletki z koralików. Po zajęciach udaliśmy się na spacer po siedleckim parku. Zespoły klasowe miały także możliwość sprawdzenia swoich sił w grupowej grze w kręgle, podczas której nie zabrakło wzajemnej motywacji oraz wskazówek udzielanych w zakresie umiejętności prawidłowego celowania. Wycieczka była kolejną okazją do integracji klasowej i przebiegła w radosnej atmosferze. Dzieci bawiły się świetnie!

Data dodania: 2024-06-16 17:26:06
Data edycji: 2024-06-16 17:28:19