Wycieczka klas 4-6 w Bieszczady

Szkoła nie zawsze musi być monotonna, zwłaszcza wtedy, gdy zajęcia odbywają się pośród bieszczadzkich połonin. Z koleżankami i kolegami z klasy uczniowie oddziałów 4-6 przeżyli wiele przygód, spędzili kilka dni wypełnionych atrakcjami, poznali jeden z najpiękniejszych zakątków Polski – dzikie Bieszczady, a wszystko to w ramach projektu „Podróżuj z klasą”.

Wśród wielu zajęć, które dla nas zaplanowano, był rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, spacer po „Krupówkach” w Solinie, gdzie mogliśmy zakupić pamiątki dla siebie i naszych najbliższych, przejazd koleją linowo-gondolową i wyprawa w góry z przewodnikiem na szczyt Połoniny Wetlińskiej - w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wędrując połoninami zobaczyliśmy piękne krajobrazy i poczuliśmy bliskość dzikiej, bieszczadzkiej przyrody.

Odwiedziliśmy wiele muzeów i zamków, m.in. XVI w Zamek w Krasiczynie. Na zakończenie przewodnik oprowadził nas po przemyskim Starym Mieście, a pan kierowca bezpiecznie odwiózł do domu.

Data dodania: 2024-10-14 09:25:50
Data edycji: 2024-10-14 11:12:00