Wolontariusze z ZS-P w Hołubli kolędują w Domu Seniora

W tym roku, po raz kolejny, uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili przynieść trochę radości i ciepła podopiecznym z Domu Seniora w Hołubli. W ramach tej wyjątkowej wizyty, nasi młodzi wolontariusze, ubrani w czapki Mikołajkowe- udali się z kolędowaniem, przynosząc ze sobą magię świąt i radość dla wszystkich obecnych.
Podopieczni Domu Seniora z radością dołączyli do wspólnego śpiewania kolęd, a ich wzruszenie było widoczne na twarzach. Filip Chodowiec, jeden z naszych utalentowanych uczniów, zagrał na flażolecie kolędę Mizerna cicha, stajenka licha..., co tylko dodatkowo podkreśliło świąteczną atmosferę.
Następnie, jeden z mieszkańców Domu Seniora przeczytał uczniom opowiadania z książki Najpiękniejsze opowieści pod choinkę. Było to wzruszające doświadczenie, które pozwoliło uczniom zrozumieć, jak ważne są te chwile dla seniorów.
Na koniec wizyty, p. dyrektor ZS-P w Hołubli- M. Tomaszewski z p. Martyną- koordynatorką Szkolnego Koła Wolontariatu, wręczyli gwiazdę betlejemską na ręce p. terapeutki Magdy.
Ale to nie był koniec niespodzianek dla naszych uczniów! Na zakończenie wizyty, pojawił się Mikołaj i każdy uczeń, każdy podopieczny otrzymał mały upominek. Radości było co nie miara!
Wszystko to zostało utrwalone na zdjęciach, które z pewnością będą cenną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta wizyta była tak niezapomniana. Czekamy na kolejne takie spotkania!

link do kolędy: https://liblink.pl/2QZRQBJWKW

Data dodania: 2023-12-18 09:22:30