Wójt Cup 2022 - lokalna impreza w gminie dla wszystkich mieszkańców

Wójt Cup 2022 -  lokalna impreza w gminie dla wszystkich mieszkańców

Organizacja turnieju w piłki nożnej zapewniła udział drużynom z gminy Paprotnia. Rywalizacja zespołów odbyła się na boisku szkolnym w   Hołubli, według wcześniej zatwierdzonego regulaminu. Turniej prowadził doświadczony sędzia Tomaszewski Maciej, który prowadził zawody w duchu „fair play”.Turniej piłki nożnej zgromadził dużą liczbę kibiców, towarzyszących drużynom, co zapełniło trybuny na stadionie i zapewniło ciepły doping dla piłkarzy, rywalizujących w turnieju.W trakcie turnieju odbyła się akcja przekazania wiedzy  na temat wpływu uzależnień na zdrowie człowieka.

Sprawozdanie z rozgrywek:

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Paprotnia jako realizacja zadania publicznego  przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy SKRUS-HOŁUBLA w Hołubli i odbył się 25.09.2022 roku w miejscowości Hołubla na boisku szkolnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli. Opiekę lekarską zapewnił Ośrodek Zdrowia w Hołubli. Za fundusze w wysokości 1500 zł zostały zakupione:

• Materiały do przygotowania boiska
  • Nagrody
  • Artykuły spożywcze na grilla

Dzięki stałej współpracy z UIP w Siedlcach -  Pięńkowska Mariola Pieńkowski Andrzej, puchar wraz z   grawerką mogliśmy zakupić w atrakcyjnej promocyjnej cenie. Drużyny i dzieci spędzające czas podczas turnieju mogły dobrze się bawić, czekając na mecz swojej drużyny. Turniej oficjalnie otworzył pan Wójt gminy Paprotnia Leszek Trębicki, życząc wszystkim zawodnikom dobrze spędzonego czasu i   zdrowej rywalizacji w duchu fair-play.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. FC HOŁUBLA

(Kacper Iwański, Patryk Wawrzyszczuk, Mateusz Nasiłowski, Rafał Wyrozębski, Kacper Cabaj)

1. 4-4-2 HOŁUBLA

(Mateusz Wołosiak, Kamil Magiera, Patryk Zbieć, Jakub Ogrodniczuk, Mikołaj Bareja.)

1. FC ŁOMŻA

(Igor Zych, Dawid Chomka, Kacoer Łoza, Jakub Nasiłowski, Mateusz Kobyliński, Przemek Łyczewski, Kacper Nasiłowski)

1. SKRUS-HOŁUBLA

(Marcin Dylewski, Mikołaj Bareja, Bartek Ścibor, Kuba Ścibor, Michał Chodowiec, Wojtek Świerzewski)