Wielkanoc w ZS-P Hołubla

5 kwietnia 2023 w ZS-P w Hołubli zorganizowaliśmy "Spotkanie Wielkanocne". Ks. Tomasz wprowadził uczniów w Wielki Czas tajemnic związanych ze świętami Wielkiej Nocy  zmartwychwstania  Jezusa. Następnie pan Wójt Leszek Trębicki wraz z dyrektorem Maciejem Tomaszewskim złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom życząc spokojnych, zdrowych, pogodnych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy spędzonych razem z kochającą rodziną przy wspólnym stole. Został również  podsumowany XLV Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom", pan Wójt Leszek Trębicki wręczył przygotowane przez gminę Paprotnia statuetki i dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu. Na koniec pan dyrektor Maciej Tomaszewski pogratulował i wręczył dyplomy uczniom klasy IV za zajęcie zaszczytnych miejsc w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik: Bartoszowi Sawickiemu  lauratowi I miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas IV SP, najlepszy wynik w powiecie siedleckim oraz Monice Chodowiec- II wynik w gminie Paprotnia. Pan dyrektor również podziękował pani Józefie Kozak za zmotywowanie i wsparcie 14 uczniów w tym konkursie.

Data dodania: 2023-04-06 13:50:24
Data edycji: 2023-04-06 13:52:32