Czcionka:

Kontrast:

Uroczystość 11 listopada w szkole w Hołubli

11 listopada 1918 r. to dzień wyjątkowy dla Polaków. Ziściły się wówczas marzenia o życiu w wolnym, suwerennym kraju. Co roku, w rocznicę tych wydarzeń, w każdym zakątku Polski obchodzone są uroczystości mające upamiętnić odzyskanie przez nią niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole i przedszkolu również odbyły się uroczyste akademie. W szkole w dniu 9 listopada uczniowie klasy VIII i V pod kierunkiem p. Doroty Borychowskiej i p. J.Malinowskiego przedstawili ciekawy program artystyczny, który przybliżył wszystkim najważniejsze wydarzenia historyczne z tamtego okresu. Piękny program artystyczny w dniu 10 listopada przedstawiły dzieci z naszego przedszkola pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Kosierazkiej.

W dniu 11 Listopada uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny  w naszym parafialnym kościele w Hołubli dla mieszkańców i władz samorządowych pod kierunkiem ks. Proboszcza Tomasza Pycki.

Data dodania: 2021-11-13 15:46:35
Data edycji: 2021-11-13 15:47:48

Przejdź na stronę swojej klasy!
aktualności i informacje