
W piątek 26.06.2026r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Hołubli o godz. 8.00, którą odprawił ks. proboszcz Tomasz Pycka. Następnie odbyła się o godz. 9.00 część oficjalna w budynku szkoły. W uroczystości wzięli udział goście: pan Wójt Gminy Paprotnia-Leszek Trębicki, Przewodnicząca Rady Gminy-pani Anna Kosińska, jej Zastępca-pan Henryk Skwierczyński, Przewodniczący Komisji Oświatowej- pan Artur Karabin, ksiądz proboszcz Tomasz Pycka oraz przewodnicząca Rady Rodziców-pani Agnieszka Dzendzykowska.
Podczas uroczystości pan Dyrektor Maciej Tomaszewski wręczył świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe, a pan Wójt Leszek Trębicki wręczył stypendia naukowe i sportowe.
Pan Dyrektor podziękował rodzicom za pomoc, zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły- wręczając pamiątkowe dyplomy. Wręczono również książki uczniom za aktywne działania w Wolontariacie i Samorządzie Uczniowskim. Podziękowano pani Izie Protasiuk za wieloletnie pełnienie funkcji Skarbnika Szkoły.
Uroczystość była pełna wzruszeń i podziękowań. Był to szczególny czas dla uczniów klasy 8, którzy oficjalnie ukończyli Szkołę Podstawową w Hołubli.
Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom udanych i słonecznych wakacji!











08-107 Paprotnia
ul. Unitów Podlaskich 35