Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

"Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty..." (Becka Schoettle). To zdanie przyświecało świętowaniu zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole. Był to moment refleksji nad naszymi osiągnięciami i wyzwaniami, które nie miałyby miejsca bez współpracy. Miniony rok szkoły był pełen wyzwań, niespodzianek oraz nowych doświadczeń dla całej społeczności. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało nam się przez nie przejść z sukcesem. Wszystkim Uczniom gratulujemy wyników w nauce. Dziękujemy za wysiłek oraz zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.
Paniom Martynie P. i Martynie M. dziękujemy za trud, życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju zawodowym.
Pani Ani, która przechodzi na zasłużoną emeryturę dziękujemy za wspólnie spędzone lata, życząc pomyślności.

Data dodania: 2024-06-22 12:29:49
Data edycji: 2024-06-22 12:31:22