Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 uczniów klas VIII. Przybyli zaproszeni goście –  Wójt Gminy Paprotnia –  pan Leszek Trębicki, Przewodniczący Rady Gminy – pan Mariusz Grzesiuła , przewodniczący Komisji Oświatowej – pan Artur Karabin.

Na początku odbyła się część oficjalna – przekazanie pocztu flagowego uczniom klasy VII, wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Klasa VIII złożyła uroczyste ślubowanie. Następnie Pan Wójt wręczył stypendia naukowe, a Pani Dyrektor z wychowawczynią klasy  VIII, nagrody książkowe i świadectwa uczniom klasy VIII. Popłynęły serdeczne podziękowania i życzenia z ust zaproszonych gości, pani Dyrektor Joanny Kleszcz, wychowawczyni p. Józefy Kozak, Samorządu Uczniowskiego, Przedstawicieli Rodziców klasy VIII. Następnie odbyła się część artystyczna zawierająca serdeczne podziękowania za lata nauki spędzone w szkole w wykonaniu absolwentów. Klasa VIII na zakończenie uroczystości zaprosiła wszystkich gości, nauczycieli oraz swoich kolegów z klasy VII na poczęstunek.

Cała uroczystość była wzruszająca i nie obyło się bez łezki w oku.

Pozostałe klasy uroczyste zakończenie roku szkolnego świętowały wraz ze swoimi wychowawcami w swoich salach.

W tym dniu również popłynęły serdeczne słowa podziękowania dla Pani Dyrektor Joanny Kleszcz, która żegnała się z wszystkimi odchodząc na zasłużoną emeryturę. Był to dzień pełen emocji i wzruszeń.

Data dodania: 2022-06-26 14:56:52
Data edycji: 2022-06-26 15:02:44