Szkolne obchody DNIA LICZBY PI

W tym dniu również klasa V przedstawiła swoje działania realizujące w ramach innowacji matematycznej pt. "PROJEKTY MATEMATYCZNE  W CODZIENNYM ŻYCIU". Uczniowie omówili swoje projekty i podzielili się wrażeniami na temat prowadzonej innowacji matematycznej. Wszystkie działania prowadzone były pod kierunkiem pani Józefy Kozak. Serdeczne podziękowania również dla pani Pauliny Sadowskiej, która wspierała młodsze klasy w rozgrywkach sportowych.

Data dodania: 2022-03-14 15:35:15
Data edycji: 2022-03-16 15:21:13