Szkolenia BHP organizowane przez KRUS

18-04-2024

Prowadząca: p. Joanna Sasim

Szkolenia BHP w gospodarstwie rolnym są bardzo ważne, ponieważ praca na roli może być związana z różnymi zagrożeniami dla zdrowia i życia dzieci. KRUS (Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego) organizuje szkolenia BHP dla dzieci rolników, które mają na celu zapewnienie im bezpiecznych warunków podczas zabawy i odpoczynku przy działających gospodarstwach rolnych. Podczas szkolenia BHP w uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak zapobiegać wypadkom przy pracy, jak postępować w sytuacjach awaryjnych, jak korzystać z różnych narzędzi i maszyn rolniczych w sposób bezpieczny, jak zabezpieczać się przed ewentualnymi zagrożeniami chemicznymi czy biologicznymi. Ponadto, podczas szkolenia omawiane są również przepisy dotyczące BHP w rolnictwie oraz obowiązki pracodawcy i pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Data dodania: 2024-04-21 16:07:44
Data edycji: 2024-04-21 16:31:31