ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Ostatniego dnia przed przerwą "Majówką" w naszej szkole pani Borychowska Dorota i pan Tomaszewski Maciej zorganizowali uroczystość z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W roli głównej wystąpili uczniowie klasy piątej. Zaprezentowali umiejętności aktorskie na najwyższym poziomie. Widać było ogromną pracę w czasie przygotowań do przedstawienia. Po zakończeniu przedstawienia zostały podsumowane wyniki konkursów, z których największe wrażenie zrobiły wyniki konkursu Wiedzy Pożarniczej. Dwudziestu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hołubli z ogromnym aplauzem odebrało nagrody przygotowane przez Urząd gminy w Paprotni. Ciekawe książki na temat historii Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie siedleckim, na pewno rozbudzą jeszcze bardziej chęć zdobywania wiedzy na temat działania straży pożarnej.

Data dodania: 2022-04-30 13:02:10
Data edycji: 2022-04-30 15:30:44