Sprawozdanie z Turnieju

Organizacja turnieju w piłki nożnej zapewniła udział drużynom z gminy Paprotnia. W sumie wzięło 32 zawodników. Rywalizacja zespołów odbyła się na boisku gminnym przy „AXAN” w Hołubli, według wcześniej zatwierdzonego regulaminu. Turniej prowadził doświadczony sędzia Tomaszewski Maciej.

Turniej piłki nożnej zgromadził dużą liczbę kibiców, towarzyszących drużynom, co zapełniło trybuny na stadionie i zapewniło ciepły doping dla piłkarzy, rywalizujących w turnieju.W trakcie turnieju odbyła się akcja przekazania wiedzy na temat wpływu uzależnień na zdrowie człowieka.

Sprawozdanie z rozgrywek:

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Paprotnia jako realizacja zadania publicznego przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „SKRUS-HOŁUBLA w Hołubli” i odbył się 08.10.2023 roku w miejscowości Hołubla na boisku gminnym przy stacji „AXAN”. Opiekę lekarską zapewnił Ośrodek Zdrowia w Hołubli. Za fundusze w wysokości 1500 zł zostały zakupione:

1. Materiały do przygotowania boiska (3 worki wapna do rysowania linii)
  2. Nagrody (medale, piłki adidas, puchar dla zwycięskiej drużyny)
  3. Artykuły spożywcze w celu zapewnienia posiłku podczas rozgrywek.

Drużyny i dzieci spędzające czas podczas turnieju mogły dobrze się bawić, czekając na mecz swojej drużyny. Turniej oficjalnie otworzył pan Wójt gminy Paprotnia Leszek Trębicki, życząc wszystkim zawodnikom dobrze spędzonego czasu i   zdrowej rywalizacji w duchu fair-play.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. FC HOŁUBLA I

(Mateusz Nasiłowski, Jakub Czarnocki, Rafał Wyrozębski, Kacper Cabaj, Igor Zych, Kacper Kosyl, Dawid Walczuk, Patryk Wawrzyszczuk, Wiktor Sulejewski, Mateusz Skwierczyński, Kacper Iwański, Jakub Skwierczyński)

1. FC HOŁUBLA II

(Mateusz Wołosiak, Michał Sawicki, Michał Kobyliński, Marcin Dylewski, Przemysław Łyczewski, Mikołąj Bareja, Mateusz Chodowiec, Bartosz Sawicki, Kamil Nasiłowski, Paweł Sierociuk, Paweł Kobyliński)

1. SKRUS-HOŁUBLA (dzieci)

(Dawid Sawicki, Miłosz Czapski, Szymon Czapski, Marcel Witkowski, Michał Skwierczyński, Karol Skwierczyński, Filip Chodowiec, Hubert Żakiewicz, Kacper Łydkowski)

Data dodania: 2023-11-06 18:18:16
Data edycji: 2023-11-06 18:22:03