„Spotkanie z Panem Policjantem”

19-10-2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli została zorganizowana prelekcja na temat bezpiecznego korzystania z zasobów wirtualnego świata. Prelekcja była podzielona na dwie części. Pierwsza część prowadzona przez panią pedagog specjalną Joannę Redosz miała na celu wprowadzenie uczniów w rzeczywistość hejtu w Internecie. Zaś drugą część prowadził pan policjant Tomasz Sacharczuk (dzielnicowy mł.asp) gdzie uczniowie ZS-P Hołubla dowiedzieli się o tym, że Internet to wirtualna przestrzeń, bez której w chwili obecnej nie wyobrażamy sobie codzienności. Zakupy, zawieranie nowych znajomości, nauka - wszystkie te elementy jesteśmy w stanie w chwili obecnej realizować wirtualnie. Warto jednak pamiętać o tym, że na użytkowników Internetu, zwłaszcza tych najmłodszych mogą czyhać różne zagrożenia. Pan Tomasz opowiedział o tym jak bezpiecznie korzystać z Internetu i unikać niebezpieczeństw.

Data dodania: 2023-10-20 18:15:10
Data edycji: 2023-10-20 18:15:34