Spotkanie autorskie z Panią Ewą Chotomską.

Dnia 8 listopada 2022 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Hołubli odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Chotomską. Ewa Chotomska jest scenarzystką, autorką piosenek i książek dla dzieci. Stworzyła scenariusze do programów takich jak „Domowe przedszkole”, „Jedyneczka”, „Fasola”, „Budzik” czy „Tik Tak”, w którym wcieliła się w kultową rolę Ciotki Klotki. Poza tym napisała ponad 300 piosenek dedykowanych dzieciom „ Moja Fantazja”, „Myj zęby”, „Szczotka, pasta”. Jest autorem książek dla dzieci „ Zając Poziomka”, „Pamiętnik Felka Parerasa”, „ Opowiadania o zwierzętach”. Poetka jest córką Wandy Chotomskiej. W spotkaniu uczestniczyły klasy I – V oraz grupa 0 z naszego przedszkola. Wszystkim bardzo się podobało. Gość opowiadał o swojej twórczości, było mnóstwo zagadek i piosenek. Na koniec uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań oraz uzyskania autografu w książce.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Do zobaczenia na kartach książek.

Data dodania: 2022-11-08 16:25:14
Data edycji: 2022-11-08 16:29:01