Spotkanie autorskie z p. Judytą Piskorz autorką książki ''Zaczarowane historie''

Spotkanie autorskie  z p. Judytą Piskorz autorką książki ''Zaczarowane historie''

Dnia 9 maja 2023 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie  z p. Judytą Piskorz autorką książki "Zaczarowane historie". Uczniowie zostali wprowadzeni w świat niesamowitych historii - drogowskazów do życia szczęśliwego, bogatego i pełnego pasji. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał serduszko z wymownym opisem "JESTEŚ CUDEM". Patronat wydarzenia objęła Gminna Biblioteka w Hołubli. Pani Judycie Piskorz i pani Agnieszce Chodowiec-dyrektor Gminnej Biblioteki w Hołubli serdecznie dziękujemy za niesamowicie inspirujące spotkanie.

Zapraszamy wszystkich uczniów do zapoznania się z książką "Zaczarowane historie" w szkolnej bibliotece.

Data dodania: 2023-05-09 21:41:44
Data edycji: 2023-05-10 08:18:09