Rozstrzygnięcie konkursu Bezpieczne korzystanie z Internetu- jakie to proste.

Dnia 13 lutego 2024 r. w ZS-P w Hołubli odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Bezpieczne korzystanie z Internetu- jakie to proste. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów wiedzy na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.
Uczniowie wykonali imponujące lapbooki, prezentujące szeroki zakres informacji na temat bezpieczeństwa w sieci, a także wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, tworząc barwne i pouczające prace.
Komisja konkursowa, w skład której weszli: Aneta Malewicka, Martyna Piekarz, Agnieszka Skorupka-Żebrowska, oceniła prace pod kątem merytorycznym, estetycznym i kreatywności.
Po długich obradach, komisja wyłoniła zwycięzców:
I miejsce: Kuba Koryciński
II miejsce: Antonina Chodowiec
III miejsce: Lena Koszałko
Wyróżnienia otrzymali:
Monika Chodowiec
Karina Bryńczak
Konkurs z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach, aby edukować uczniów i promować odpowiedzialne korzystanie z Internetu.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zaangażowania i pomysłowości. Mamy nadzieję, że konkurs przyczynił się do podniesienia świadomości uczniów na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

Data dodania: 2024-02-18 17:15:48
Data edycji: 2024-02-18 17:17:07