PZW HOŁUBLA

Dnia 17.10.2021 roku w budynku Starostwa Powiatowego w Siedlcach odbyło się zgromadzenie sprawozdawczo wyborcze Koła numer 1 w Siedlcach. Na stanowisku prezesa pozostał pan Wiesław Lipiec, który będzie sternikiem Koła numer 1 w Siedlcach na następną kadencję. Podczas zebrania została podsumowana współpraca ze Szkółką Wędkarską działającą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli. Działalność wędkarska w gminie Paprotnia dzięki funkcjonowaniu Szkółki w Hołubli została bardzo doceniona. W roku 2021 w klasyfikacji generalnej wszystkich szkół w Polsce aktualnie Szkółka Wędkarska w Hołubli zajmuje wysokie ósme miejsce, stojąc na równi z Gdańskiem, a wyprzedzając działalność szkółek w Warszawie. W miesiącu czerwcu br. Rada ds. Młodzieży ZG PZW ogłosiła konkurs fotograficzny skierowany do członków uczestników Polskiego Związku Wędkarskiego pt. „Wędkarska przygoda w moim obiektywie”. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostały zaprezentowane podczas tegorocznej Konferencji Działaczy Młodzieżowych PZW, która odbyła się w dniach 8-10 października w Rawie Mazowieckiej. W wyniku tajnego głosowania uczestników Konferencji wyłonieni zostali zwycięzcy. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymali cenne nagrody.

Zwycięzcy w kategorii do 11 lat:

I miejsce – Zofia Sadowska (Okręg PZW w Siedlcach)

II miejsce – Hubert Bobilewicz (Okręg PZW w Zielonej Górze)

III miejsce – Julian Klimiuk (Okręg PZW w Białymstoku)

IV miejsce – Anna Szufrajda (Okręg PZW w Bydgoszczy)

V miejsce – Aleksander Kajak (Okręg PZW w Zielonej Górze)

VI miejsce – Kuba Ścibor (Okręg PZW w Siedlcach)

Zwycięzcy w kategorii do 16 lat:

I miejsce – Tomasz Jastrowicz (Okręg PZW w Sieradzu)

II miejsce – Grzegorz Frank (Okręg PZW w Katowicach)

III miejsce – Marcin Frank (Okręg PZW w Katowicach)

IV miejsce – Maksymilian Duda (Okręg PZW w Katowicach)

V miejsce – Klaudia Świerc (Okręg PZW w Katowicach)

VI miejsce – Bartosz Chojnacki (Okręg PZW w Bydgoszczy)

VII miejsce – Dawid Świerc (Okręg PZW w Katowicach)

VIII  miejsce – Bartosz Mirek (Okręg PZW w Katowicach)

IX miejsce – Dawid Szufrajda (Okręg PZW w Bydgoszczy)

X miejsce – Wiktor Kapuśniak (Okręg PZW w Katowicach)

20.10.2021 roku wiceprezes  Koła numer 1 w Siedlcach pan Marek Stępnik był specjalnym gościem w Zespole Szkolno-Przedszkonym w Hołubli, gdzie osobiście wręczył cenne nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Wędkarska przygoda w moim obiektywie”. W spotkaniu uczestniczyła również  pani dyrektor Joanna Kleszcz, która pogratulowała swoim wychowankom ogromnego sukcesu i życzyła dalszej pozytywnej współpracy z Kołem numer 1 w Siedlcach. Tego samego dnia odbyła się także przed spotkaniem z panem Markiem co roczna „Akcja sprzątania stawu w Hołubli”, w której uczestniczyli uczniowie klasy czwartej, piątej, siódmej i ósmej. W następnym tygodniu planowana jest „Akcja wymiany desek w tamie na rowku przy stawie w Hołubli”.

Data dodania: 2021-10-22 06:30:21
Data edycji: 2021-10-22 06:33:14