Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Podróże bliższe i dalsze....

 Podróże bliższe i dalsze....

25 kwietnia 2024 r. do naszej szkoły zawitał niezwykły gość - pan Grzegorz Matejczuk-znany podróżnik i pasjonat odkrywania świata. Podczas spotkania z uczniami podzielił się swoimi doświadczeniami z licznych podróży, zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Spotkanie odbyło się w ramach warsztatów pod hasłem Podróże bliższe i dalsze.
Pan Grzegorz z wielką pasją i entuzjazmem opowiadał o swojej pasji zwiedzania, poznawania nowych kultur i eksplorowania nieznanych zakamarków globu, dzieląc się ciekawostkami i zdjęciami z różnych miejsc. Podkreślał, że podróże to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim okazja do zdobywania wiedzy, pokonywania własnych granic i doświadczania czegoś nowego. Zachęcał uczniów do odkrywania piękna świata- zarówno tego tuż za rogiem, jak i w najdalszych zakątkach planety. Podkreślał, że każda podróż, nawet ta najbliższa, może być niezwykłą przygodą i okazją do poszerzania horyzontów. Spotkanie z panem Grzegorzem Matejczukiem było dla uczniów niezwykłym przeżyciem. Na zakończenie spotkania wręczono panu Grzegorzowi podziękowania i życzono dalszych sukcesów w odkrywaniu świata.
Wszystkim uczestnikom warsztatów, spotkanie z panem Grzegorzem Matejczukiem bardzo się podobało. Jego pasja i entuzjazm były zaraźliwe, a opowieści o dalekich lądach i nieznanych kulturach pobudziły wyobraźnię uczniów. To był inspirujący i pouczający czas, który z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników warsztatów.

Data dodania: 2024-04-30 15:06:39
Data edycji: 2024-04-30 15:09:35
Ilość wyświetleń: 132

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej