Czcionka:

Kontrast:

Ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths''!

W dniu 29.04.2021 roku wystartuje długo oczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths"!

Uwzględniając powyższe, chcielibyśmy prosić o umieszczenie przedstawionej informacji na Państwa stronie internetowej. Będzie to nieoceniona pomoc w popularyzacji edukacji matematycznej, szczególnie w aktualnej sytuacji – gdy możliwość ogranizacji klasycznej formy rywalizacji na olimpiadach i konkursach tematycznych została w znaczny sposób ograniczona.

Poniżej przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia.

Zespół portalu Labofii.net

Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths" kierowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny naukowej. Skierowany jest on do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths" zostanie zorganizowany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

3. Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanowić będzie doskonały trening dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia nawiązujące do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).

4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths" znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths" to wyjątkowa zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To również możliwość, sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk". Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.

Data dodania: 2021-04-25 16:38:32
Data edycji: 2021-04-25 16:38:56

Przejdź na stronę swojej klasy!
aktualności i informacje