Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Międzynarodowy Dzień Seniora

Międzynarodowy Dzień Seniora

14 listopada to Międzynarodowy Dzień Seniora, który ma na celu zwrócić uwagę na potrzeby i problemy osób starszych oraz docenić ich wkład w społeczeństwo. Z tej okazji uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, działającego w ZS-P w Hołubli, zorganizowali koncert piosenek z dawnych lat dla pensjonariuszy Domu Seniora Hołublanka. Pod opieką pań: Martyny Mikołajczuk, Pauliny Sadowskiej i Agnieszki Skorupki-Żebrowskiej- młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty wokalne, a także przygotowali własnoręcznie zrobione upominki dla seniorów. W wydarzeniu uczestniczył również Dyrektor ZS-P w Hołubli-  pan Maciej Tomaszewski.
Celem akcji było nie tylko umilić czas starszym osobom, ale także nawiązać z nimi pozytywne relacje międzypokoleniowe. Seniorzy są dla nas bogatym źródłem kultury, mądrości, doświadczenia życiowego i wspomnień, których nie znajdziemy w Internecie.
Podczas odwiedzin uczniowie złożyli seniorom życzenia, obdarowali ich prezentami, a na koniec wspólnie zaśpiewali piosenkę Cała sala śpiewa z nami. Seniorzy byli bardzo wzruszeni i wdzięczni za tę inicjatywę. Atmosfera była radosna i miła. Uczniowie z naszej szkoły już nie mogą się doczekać kolejnej okazji do wspólnego spotkania, świętowania a także umilenia czasu wolnego seniorom. Będzie to kolejna ważna chwila do nawiązania pozytywnych relacji, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem....
Wszyscy Seniorzy- Świętujcie z nami nie licząc godzin ni lat, wierząc że starczy sił na następne sto lat!   
           Bardzo cenimy Waszą obecność w naszym życiu.

Data dodania: 2023-11-15 10:42:14
Data edycji: 2023-11-15 10:44:59
Ilość wyświetleń: 190

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej