Listopad Miesiącem Profilaktyki!

Miesiąc listopad stał pod znakiem profilaktyki, czyli uczniowie wszystkich klas byli zaangażowani w akcję profilaktyczną. Każda klasa miała czas do wykonania, przygotowania się do dnia podsumowującego akcje profilaktyczną – LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ!

W finale gdzie każda klasa w ZS-P Hołubla miała za zadanie przedstawić scenkę profilaktyczną, piosenkę plus plakat profilaktyczny, nad którym pracowali przez okres trzech tygodni, wygrała klasa piąta!

Klasa piąta (wychowawca – p. Józefa Kozak) reprezentowała ZS-P Hołubla w Przesmykach w Międzygminnym Konkursie Profilaktyki Uzależnień „Wybieram Marzenia Nie Uzależnienia”. Była to nasza pierwsza próba w tak zacnym konkursie.

Dyrektor Kuratorium Oświaty  Adam Skup  powiedział, że każda szkoła uczestnicząca w tym konkursie nie ma problemów w sprawach uzależnień.

Data dodania: 2023-12-05 20:52:18
Data edycji: 2023-12-05 20:59:13