
W dniu 23 czerwca w klasach I-III odbyła się lekcja, dotycząca zasad bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. Uczniowie rozmawiali o bezpieczeństwie nad wodą, w górach, w lesie oraz zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniano zasady poruszania się po drogach, korzystania z numerów alarmowych oraz bezpiecznego kontaktu z nieznajomymi. Omówiono również zasady odpowiedzialnego korzystania z internetu podczas wakacyjnego wypoczynku. Na podsumowanie zajęć przeprowadzono quiz. Celem spotkania było kształtowanie odpowiedzialnych i bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku.











08-107 Paprotnia
ul. Unitów Podlaskich 35