Legia-Raków

1 kwietnia 2023r, uczniowie ZS-P Hołubla o godzinie 14:00 wyruszyli w podróż do Warszawy na hit sezonu w polskiej Ekstraklasie na stadion Pepsi Arena przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Mecz Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa był zapowiadany już od dłuższego czasu jako jeden z największych szlagierów na polskim podwórku piłkarskim. Cały piłkarski świat 1 kwietnia 2023r. myślał o tym meczu. Nasza szkoła uczestniczyła w tym wydarzeniu z okazji Akcji "KIBICUJ Z KLASĄ" organizowaną przez klub Legii Warszawa. Na stadionie zameldowaliśmy się o godzinie 16:20 gdzie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, tego dnia od godziny 9:00 do 17:30 odbywała się  akcja z okazji "Pikniku Rodzinnego". Szkoła Podstawowa w Hołubli kolejny raz przyniosła szczęście drużynie ze stolicy, gdzie Legia wygrała 3:1 z Rakowem Częstochowa i nadal ma ogromne szanse na zdobycie  w sezonie 2022/2023r, tytułu Mistrza Polski.
Data dodania: 2023-04-03 14:44:52
Data edycji: 2023-04-03 14:45:33