Kiermasz ciast

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Szkoły!
Serdecznie dziękujemy Wam za zaangażowanie i wsparcie w akcji sprzedaży ciast, która odbyła się 7 grudnia 2023r. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać kwotę 455 zł, która w całości zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom z Hospicjum Domowego w Siedlcach. Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności, która potrafi łączyć się w szczytnym celu i okazywać serce potrzebującymi.
Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów należących do Samorządu Szkolnego, którzy z inicjatywy pani Agnieszki i pani Martyny zorganizowali i poprowadzili tę akcję. Doceniamy Waszą pracę, a także umiejętność zachęcania innych do udziału w takich przedsięwzięciach.
Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim... Mamy nadzieję, że nasza akcja przyniesie radość i ulgę dzieciom z hospicjum Domowego w Siedlcach i ich rodzinom.
Z wyrazami szacunku i podziękowania:
Martyna Piekarz
Agnieszka Skorupka-Żebrowska