IX edycja wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt.  ''Leśne inspiracje”

Uczniowie naszej szkoły z klas VI i VIII pod kierunkiem p. Małgorzaty Wójcik wzięli udział w IX edycji wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt.  Leśne inspiracje”, którego organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Warszawie.

Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest zainteresowanie młodzieży tematyką przyrodniczo-leśną, pięknem lasu i runa leśnego poprzez wykonanie fotografii grzybów w ich naturalnym środowisku.

Celem konkursu jest kształtowanie szacunku do przyrody, odpowiedzialność za jej stan oraz wzbudzenie zainteresowania młodzieży bogactwem świata przyrody , w szczególności królestwem grzybów.

Tematem konkursu jest ukazanie piękna lasu i runa leśnego, poprzez wykonanie fotografii grzyba lub grzybów w naturalnym środowisku. Do konkursu zgłosili się : Julia Odoszewska, Zuzanna Korycińska, Zofia Sadowska, Kuba Ścibor, Alicja Protasiuk i Aleksandra Łęczycka.

Nasi uczniowie samodzielnie wykonali piękne fotografie zgodnie z zakresem tematycznym konkursu, wydrukowali na papierze fotograficznym w formacie 20x30 cm oraz zapisali na nośniku elektronicznym.

Prace zostały wysłane do organizatora konkursu. Czekamy na nagrody!

Data dodania: 2022-10-31 12:08:16
Data edycji: 2022-10-31 12:11:04