Innowacja pedagogiczna: W harmonii ze sobą - dobrostan i równowaga psychiczna cz. I, klasy I-III

Dokuczanie może dać się we znaki...
W dniach: 20, 23 i 30 września Uczniowie klas I-III podczas warsztatów z psychologiem szkolnym realizowali jeden z bloków innowacji pedagogicznej p. Pauliny Trochimiak: dobrostan w relacjach ze zwróceniem uwagi na problematykę dokuczania w relacjach rówieśniczych. Podczas pracy w grupach Uczniowie tworzyli mapy dotyczące uczuć osoby doświadczającej tej formy przemocy psychicznej oraz poszukiwali sposobów radzenia sobie z dokuczaczem. Celem zajęć było również kształtowanie postawy empatycznej w sytuacji przemocy i reagowania na przejawy zachowań nieakceptowalnych społecznie.

Data dodania: 2024-09-30 20:38:11
Data edycji: 2024-09-30 20:39:23