FESTYN RODZINNY

28 maja 2024r. odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny. Na terenie boiska gminnego bawiły się dzieci z przedszkola, uczniowie, rodzice i inni członkowie rodziny.

Zabawę rozpoczął konkurs ,,Piosenki naszych rodziców”, który zachwycił publiczność. W czasie gdy jury udało się na naradę, dzieci wzięły udział w eksperymentach, zabawach sportowych oraz warsztatach, podczas, których wykonały eko doniczki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje wozu strażackiego i policyjnego, za co dziękujemy strażakom OSP Hołubla i policjantom z Komisariatu Policji w Mordach. Wiele radości sprawiły dmuchane atrakcje, malowanie buziek, robienie tatuaży, skręcanie balonów i inne.  Stoiska z jedzeniem i piciem, oferowały przysmaki na każdy gust.

Festyn był ogromnym sukcesem. Udało się nam osiągnąć wszystkie założone cele, czyli zapewnić świetną zabawę dla całej rodziny, zintegrować społeczność szkolną oraz promować talenty uczniów.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Data dodania: 2024-05-29 10:26:47
Data edycji: 2024-05-29 10:28:29