Ferie zimowe na sportowo z Wędkarstwem Podlodowym

Pan Piotra Czupryna 25 stycznia 2024 roku przeprowadził szkolenie wędkarskie w ZS-P Hołubla i wprowadził w świat wędkarstwa podlodowego starszych stażem i nowych zawodników "Szkółki Wędkarskiej PZW AMUR HOŁUBLA działającej przy kole nr.1 w Siedlcach. Pan Piotr podzielił się z własnego doświadczenia wiadomościami, które musiał zdobywać przez całą swoją wędkarską przygodę. Było nam miło gościć w naszej szkole tak pozytywnie nastawionego człowieka do Wędkarskiego rzemiosła. Następnym etapem było wprowadzenie w życie zdobytych wiadomości w czasie "Podlodowych Mistrzostw Koła nr.1 w Siedlcach”. Zawody odbyły się na zbiorniku w Starych Biernatach w dniu 28.01. 2024 r. Łowiliśmy w dwóch kategoriach- Senior oraz Junior, używaliśmy wędki uzbrojonej w mormyszkę. Program zawodów: 7:40 zbiórka zawodników 8:00-12:00 czas trwania. 12:00 do 12:30 odbyło się ważenie złowionych ryb, około godziny 13:00 po ognisku było oficjalne zakończenie zawodów, dekoracja zwycięzców. Zawody zaliczane do klasyfikacji GRAND PRIX na Wędkarza Roku. Zawody finansowane były ze środków koła.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA kat. junior

Skaruz Konrad(500 gram.)

Protasiuk Karol (470 gram.)

Dylewski Marcin (90 gram.)

[4 miejsce]  Ogrodnik Krystian (10 gram.)

Nagrody wręczył prezes Koła nr.1️ w Siedlcach   pan Wiesław Lipiec

Gratulacje dla wszystkich zawodników