Dzień Wolontariusza

5 XII Dzień Wolontariusza
Dzień Wolontariusza w naszej szkole rozpoczął się wcześnie rano. Wolontariusze spotkali się w sali nr 7, aby przygotować gorące kanapki na kiermasz. Każdy z nich miał swoje zadanie - jedni przygotowywali pyszne sandwiche, inni zbierali zamówienia, a jeszcze inni zajmowali się sprzedażą.
Kiermasz był dużym sukcesem. Wielu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przyszło, aby wesprzeć działalność szkolnego koła wolontariatu, kupując gorące kanapki. Zapach świeżego pieczywa i serów roznosił się po całej szkole, a uczniowie z apetytem zajadali się kanapkami. Atmosfera była radosna i pełna życzliwości. Uzyskane pieniądze przeznaczone zostaną na dalsze wspieranie Szkolnego Koła Wolontariatu, które realizuje wiele cennych inicjatyw. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie, a także wszystkim, którzy wsparli tę akcję.
              Razem możemy zrobić wiele dobrego!

Data dodania: 2023-12-07 18:54:44
Data edycji: 2023-12-07 18:55:15