DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat.  Odgrywają w naszym życiu ważną rolę, uczą empatii i odróżniania dobra od zła. Przygotowują nas też na trudne sytuacje życiowe. W naszej szkole dzień ten obchodzony był 7 listopada 2023roku.  Uczniowie klas I-III wzięli udział w przygotowanych specjalnie na tę okazje zajęciach.  Obejrzeli bajkę pt. ,,Kubuś Puchatek” wyświetloną z rzutnika Ania. Wzięli udział w zabawie ,,Jaka to melodia?”. Rozwiązywali zagadki i rozpoznawali bohaterów bajek po ich atrybutach.  Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości.

Data dodania: 2023-11-08 10:22:28
Data edycji: 2023-11-08 10:23:21