Dzień Matematyki w ZS-P w Hołubli

12 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Matematyki. Niektórzy ją uwielbiają ze względu na jej logiczność, wyzwania i możliwość rozwiązywania problemów. Inni natomiast jej nienawidzą i od wczesnych lat szkolnych sprawia im trudność. Mowa o matematyce, która jest uznawana za królową nauk. W tym dniu w naszej szkole matematyka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując zagadki matematyczne, logiczne zadania i ciekawe rebusy. Oprócz tego wszyscy mogli brać udział w konkurencji zadaniowej szukając poszczególnych stacji zadaniowych w naszaj szkole. Najmłodsi zaś pod okiem swoich wychowawców mieli tajną misję do wykonania. Szukali skarbu przechodząc kilka prób rozwiązania poszczególnych przeszkód matematycznych. Był to dzień pełen emocji i radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za tak liczne zaangażowanie w rozwiązywanie zadań , a szczególnie uczennicom klasy IV, które przebrały się za sławne matematyczki oraz uczniom klasy V za przygotowanie zagadek i rebusów matematycznych. Nad przebiegiem i organizacją tego dnia czuwała pani Józefa Kozak.

Data dodania: 2024-03-12 20:08:43
Data edycji: 2024-03-12 20:36:04