Dzień Edukacji Narodowej 2023

Z lekkim wyprzedzeniem, bo 12 października,   obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Wyjątkowo uroczystość odbyła się w świetlicy wiejskiej. Przybyli przedstawiciele Gminy Paprotnia na czele z panem wójtem Leszkiem Trębickim. Z zaproszenia pana dyrektora Macieja Tomaszewskiego skorzystali też nauczyciele – emeryci, pracujący przez wiele lat w naszej szkole. Na początku wystąpiła grupa przedszkolaków, a później uczniowie ze  starszych i młodszych klas. Obecni nagrodzili występujących gromkimi brawami, dając tym sposobem znak, że bardzo się podobało. Po występach i przemowach gości, uczniowie wrócili do domów. Nauczyciele i pracownicy szkoły na zaproszenie Rady Rodziców zostali na słodkim poczęstunku.

Data dodania: 2023-10-15 15:47:49
Data edycji: 2023-10-15 15:49:43