Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji  i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły.

Gronu Pedagogicznemu i Dyrekcji chcielibyśmy podziękować za trud włożony  w nasze kształcenie, za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość, a także za cierpliwość  i wyrozumiałość. Życzymy wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania naszych talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm  i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego.

Podziękowania składamy również Pracownikom Niepedagogicznym  za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie naszej placówki. Życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Rodzicom zaś życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech, natomiast uczniom – wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej    z odkrywania tego, co nieznane.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym
będą radosne i spokojne.

Samorząd Uczniowski

Dnia 13 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klasy VI.
Podczas spotkania wszyscy pracownicy szkoły przyjęli życzenia i podziękowania od pana dyrektora Macieja Tomaszewskiego,  uczniów oraz rodziców.
            Podziękowania wszystkim pracownikom szkoły złożył również zastępca wójta pan Marek Kordecki, przewodniczący rady gminy pan Mariusz Grzesiuła oraz przewodnicząca rady rodziców pani Agnieszka Świerzewska. Na uroczystości obecny był przewodniczący rady oświaty pan Artur Karabin oraz emerytowani nauczyciele uczący w naszej szkole.

Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom nagrody dyrektora. Otrzymują je nauczyciele wybitni, którzy w ostatnim roku szkolnym szczególnie na nie zasłużyli. Pośród tegorocznych laureatów są nauczyciele, którzy przede wszystkim rozwijali uzdolnienia uczniów. Organizowali konkursy, byli organizatorami wycieczek, doskonalili swoje umiejętności, rozwijali zdolności i poszerzali zainteresowania. To nauczyciele, którzy swój czas potrafili poświęcić w szczególności uczniom z trudnościami w nauce i potrzebującym pomocy i wsparcia, zdobywali kolejne stopnie awansu zawodowego. Wszystkim nagrodzonym serdecznie  gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Data dodania: 2022-10-16 22:01:46
Data edycji: 2022-10-16 22:04:13