Dzień Dziecka

31.05.2021 roku równo z pierwszym dzwonkiem na lekcje w naszej szkole odbył się wraz z powrotem wszystkich klas do nauki stacjonarnej „Dzień Dziecka”. Wszystkie klasy spotkały się wspólnie na boisku asfaltowym na świeżym powietrzu aby podsumować kilka konkursów szkolnych i powiatowych, a także omówić zasady i reguły gier które przygotował p. Tomaszewski Maciej:

1. Przeciąganie liny.
  2. Wyścigi w trójkach – spodnie Euro 2020,( w trakcie imprezy zostały zaprezentowane oficjalne stroje reprezentacji polski w piłce nożnej na zbliżające się Euro 2020. W zaprezentowanym modelu Reprezentacja z pewnością wygra z grupowymi rywalami i powalczy o Mistrza Starego Kontynentu.)
  3. Celność, strzelanie z łuku.
  4. Piłkarski dart.
  5. Nordic walking.

Wszystkie klasy rywalizowały o miano „Szkolnego Mistrza Gier i Zabaw z okazji Dnia Dziecka”.

Najwięcej punktów zebrała klasa 8 i 7, które otrzymały w nagrodę do podziału arbuza.

Data dodania: 2021-06-11 18:50:41
Data edycji: 2021-06-14 10:58:21