Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się wraz z wychowawcami na duże boisko, by świętować na sportowo swoje święto. Rozgrywki sportowe rozpoczęliśmy od biegów na 30 m dla najmłodszych uczniów. Później kibicowaliśmy starszym kolegom i koleżankom, którzy rywalizowali o medale. Odwiedzili nas strażacy z OSP Hołubla, którzy zaprezentowali swój sprzęt strażacki, chłopcy z zaciekawieniem słuchali opowieści o pracy strażaka. Miłą niespodzianką dla dzieci było przybycie Wójta Gminy p. Leszka Trębickiego i zastępcy p. Marka Kordeckiego, którzy złożyli życzenia dzieciom i poczęstowali wszystkich słodkim upominkiem. Na zakończenie wspólnie upiekliśmy smaczne kiełbaski. Pan Dyrektor Maciej Tomaszewski podsumował nasze spotkanie i wręczył medale zwycięzcom. Pogoda nam dopisała, to był piękny i owocny dzień dla naszych dzieci.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy sukcesów w nauce i wspaniałych wakacji.

Data dodania: 2023-06-04 19:50:28
Data edycji: 2023-06-04 19:57:49